Kaip užtikrinti įtempiamų lubų ilgą tarnavimo laiką?

Kaip užtikrinti įtempiamų lubų ilgą tarnavimo laiką?

Įtempiamos lubos – greitai įgyvendinamas bei šiuolaikiškai atrodantis interjero sprendimas. Tokios lubos sukuriamos naudojant PVC plėvelę arba poliesterio audinį. Šių medžiagų dėka galima sukurti tobulai lygias lubas ir nebūtina apriboti fantazijos renkantis lubų stilių ar spalvą. Įtempiamos lubos gali būti klasikinės baltos, papuoštos foto tapetu, gali būti kelių lygmenų, su šviečiančias elementais arba be jų. Norint tokiomis lubomis džiaugtis ilgai, pravartu žinoti, kaip tinkamai įtempiamas lubas prižiūrėti.
Įtempiamų - pakabinamų lubų montavimas

Įtempiamų lubų montavimas

Jei savo interjerui pasirinkote stilingas įtempiamas lubas, tikriausiai žinote, kad įtempiamų lubų montavimas – gan greitas ir sklandus darbas. Vis dėlto, siekiant šimtaprocentinio darbo efektyvumo ir džiuginančių rezultatų, reikėtų lubų montavimo darbams tinkamai pasiruošti patalpas.
Įtempiamos - pakabinamos lubos geras pasirinkimas

Kodėl verta pasirinkti įtempiamas lubas?

Kuriant naujo būsto interjerą kiekviena detalė svarbi, tad norisi pasirinkti tinkamiausias apdailos medžiagas bei įdomiausius dekoro sprendimus. Tai galioja ir renkantis būsto lubų apdailą. Šiuo metu vis dažniau pasirenkamos įtempiamos lubos. Tai lubų apdailos technologija, kuomet kambario perimetre pritvirtintame karkase (pagamintame iš plastiko arba aliuminio) įtempiama vientisa PVC plėvelė ar poliesterio audinys. PVC plėvelė gali būti nudažyta įvairiais matiniais ar blizgiais dažais, dekoruota raštais ar fotografijomis. Šių lubų populiarumą lemia jų šiuolaikiškumas, didelė stiliaus ir spalvų įvairovė, greitas, paprastas ir švarus montavimas bei galimybė įgyvendinti pačias netikėčiausias idėjas.